Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
Telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300
E-mail: info@aasapolska.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 19:00

wniosek -jasnoniebieski


Pożyczki ratalne w Aasa

Wysokość pożyczek dostępnych w firmie wynosi od 1 000 do 10 000 zł a okres spłaty od 6 do 24 miesięcy (RRSO = 78,2% dla pożyczki w kwocie 10 000 zł na 24 miesiące). Ponieważ nie ma nałożonego progu ograniczającego wysokość pierwszego zobowiązania finansowego, nowi klienci mogą strać się o pożyczkę nawet do 10 000 zł. Należy pamiętać jednak, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie a wielkość udzielonej pożyczki będzie zależeć od zdolności i wiarygodności kredytowej klienta.
Wnioskodawcy mogą ubiegać się o kolejną pożyczkę nawet jeśli nie spłacili poprzedniej, ale pod warunkiem że uregulowano przynajmniej połowę rat pierwszej pożyczki.
W przypadku braku możliwości terminowej spłaty zobowiązania finansowego należy bezzwłocznie skontaktować się z BOK.

Opinia o Aasa

4-5Marka została odznaczona certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy ponieważ wszelkie koszty udzielonych pożyczek są dokładnie opisane a warunki ich przyznawania jasno przedstawione na wygodnej w obsłudze stronie internetowej. Niestety słabym punktem firmy jest to, że nie oferuje darmowych pożyczek oraz możliwości ich refinansowania.


Warunki

Aasa podczas analizowania wniosków pożyczkobiorców sprawdza klientów w bazach BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD)
By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • mieszkać na stale w Polsce
  • być w wieku od 20 do 80 lat
  • otrzymywać stały dochód (udokumentowany)
  • mieć własny rachunek bankowy
  • nie figurować w bazach BIG jako nierzetelny pożyczkobiorca

Klient może ubiegać się o pożyczkę jeśli posiada niespłacony kredyt w banku lecz jego raty muszą być spłacane terminowo.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Ubieganie się o pożyczkę odbywa się w kilku prostych krokach a cała procedura przebiega na stronie internetowej Aasa. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki, o którą klient zamiesza wnioskować, a następnie wypełnić prosty wniosek on-line, do tego niezbędny jest dowód osobisty, numer pesel, konta bankowego oraz co ważne zaświadczenie o zatrudnieniu lub jakikolwiek dokument przedstawiający stałe źródło dochodu wnioskodawcy. Opłata przygotowawcza jest rozdzielana podobnie jak raty pożyczki i dołączona do nich przy jej spłacie. Pieniądze wypłacane są na konto pożyczkobiorcy, przez Bank Pocztowy (czekiem GIRO) lub przy pomocy Bluecash.


Zalety i wady pożyczki w Aasa

zaleta
wada
Niskie koszty pożyczek ratalnych
Przedstawienie udokumentowanego dochodu
Możliwość aplikowania o kolejną pożyczkę bez całkowitej spłaty poprzedniej
Wiek maksymalny pożyczkobiorcy to 80 lat
wniosek -jasnoniebieski