Dane kontaktowe

Yes Finance S.A.
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa
Telefon: 22 213 89 10
E-mail: kontakt@banknot.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 18:00

wniosek - ciemnyniebieski


Pożyczki w Banknot.pl

Firma ma do zaoferowania swoim klientom pożyczki ratalne na okres 4 miesięcy w kwocie od 500 do 5 000 zł (RRSO = 192,5% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 4 miesiące). Nie jest to zwykła chwilówka lecz tzw. Odnawialna Linia Pożyczkowa. Polega to na tym, że każde wybrane z konta pieniądze z przyznanej sumy zmniejszają dostępne środki a każda wpłata skutkuje ich wzrostem. Wysokość wypłacanej gotówki nie jest ustalona odgórnie, oznacza to, że pożyczkobiorca sam decyzje, ile pieniędzy potrzebuje do wypłaty.
Wysokość przyznanej Odnawialnej Lini Pożyczkowej zależy od wiarygodności i zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Kwota ta systematycznie wzrasta, jeśli klient terminowa spłaci należności poprzedniej pożyczki.


Opinia o Pożyczkomat

3-5Odnawialna Linia Pożyczkowa jest ciekawym zabiegiem umożliwiającym klientom płynne i elastyczne korzystanie z przyznanych środków finansowych. Z drugiej jednak strony, jedyny dostępny okres kredytowania to 4 miesiące, a same koszty pożyczki są stosunkowo wysokie. Ponadto dodatkowym minusem firmy jest brak możliwości skontaktowania się z BOK w weekendy.


Warunki

Klienci aplikujący o pożyczkę w Banknot.pl muszą liczyć się z tym, że będą sprawdzani w bazach BIG oraz BIK S. A., KRD S. A. oraz ERIF BIG S.A.
By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo RP i stały adres zameldowania na terytorium kraju
  • być w wieku od 18 do 70 lat
  • posiadać własne konto bankowe
  • nie być wpisanym w bazach BIK na skutek nieterminowego regulowania należności

Klient może starać się o pożyczkę nawet jeśli ma w tym samym czasie zaciągnięty kredyt w banku lub innej instytucji, ale równocześnie nie może zalegać z jego spłatą.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Wniosek o przyznanie Odnawialnej Lini Pożyczkowej należy złożyć drogą internetową po wejściu na stronę www firmy. Przed jego wypełnieniem warto dokładnie rozważyć wysokość pożyczki, gdyż okres kredytowania jest zawsze równy 4 miesiące. Weryfikacja klienta odbywa się dwiema drogami: darmowa szybka identyfikacja (pobranie informacji oraz wyciągu z rachunku bankowego jego właściciela) lub odpłatna za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Banknot.pl nie wymaga zastawów, poręczeń oraz zaświadczenia o zarobkach. Środki finansowe, które przyznała firma będą do dyspozycji pożyczkobiorcy po zalogowaniu się do panelu klienta. Następnie wybrana z nich kwota zostanie przelana bezpośrednio na jego konto bankowe.


Zalety i wady pożyczki w Banknot.pl

zaleta
wada
Elastyczna wypłata środków w Odnawialnej Lini Pożyczkowej
Jedyny możliwy okres kredytowania to 4 miesiące
Pożyczka dostępna już od 18 roku życia
Dokładne sprawdzanie klientów w bazach BIG, BIK, KRD i ERIF S. A.
Spłata kapitału zwiększa dostępne środki na koncie klienta
wniosek - ciemnyniebieski