Dane kontaktowe

Argentum Capital Sp. z o. o.
ul. Mickiewicza 11/202, 16-400 Suwałki
Telefon: 22 490 89 99, 222 923 555
E-mail: info@eksprespozyczka.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 17:00


Pożyczki w Ekspres pożyczka

Firma proponuje szybkie pożyczki pozabankowe w kwocie od 400 do 2 500 zł na czas od 15 do 120 dni (RRSO = 378,37% dla pożyczki w kwocie 2 500 zł na 120 dni). Pierwsze zobowiązanie finansowe nie może przekroczyć 700 zł i niestety nie jest ono darmowe. Po jego terminowej spłacie klienta ma możliwość ubiegania się o wyższą kwotę oraz dłuższy okres kredytowania. Pożyczkobiorcy przysługuje prawo wcześniejszej spłaty chwilówki. Nadpłata za pożyczkę będzie zwracana na konto klienta.
Wyboru warunków kredytu można dokonać po zalogowaniu na konto użytkownika na stronie internetowej Ekspres Pożyczka.


Opinia o Ekspres pożyczka

Pożyczki oferowane przez firmę zaliczają się do tzw. mikropożyczek co z góry zawęża grono klientów do tych, którzy starają się o niższe kwoty. Niestety Ekspres pożyczka nie proponuje rabatów dla nowych klientów, co może powodować mniejsze zainteresowania, ale z drugiej strony okres kredytowania jest na tyle, długi, że nie nadwyręża to domowego budżetu pożyczkobiorcy.


Warunki

Klienci ubiegający się o pożyczkę zostaną sprawdzeni w bazie danych Krajowego Rejestru Długów BIG S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP, legitymować się dowodem osobistym i posiadać numer PESEL
  • być osobą w wieku 21 roku życia i powyżej
  • posiadać stałe źródło dochodu
  • nie mieć zaległych spłat pożyczek wobec pożyczkodawcy

Osoby zadłużone w banku lub innej instytucji finansowej mogą starać się o pożyczkę pod warunkiem, że dokonują terminowych spłat kredytu.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Firma oferuje pożyczki gotówkowe przez internet, zatem by się o nie ubiegać należy wejść na stronę www Ekspres pożyczka i wybrać interesującą kwotę zobowiązania finansowego (pierwsze nie może przekraczać 700 zł) oraz okres kredytowania. Po przejściu do formularza rejestracyjnego klient zobligowany jest do podania prawidłowych danych osobowych oraz danych kontaktowych a następnie dokonać opłaty weryfikacyjnej na wskazany numer konta bankowego pożyczkodawcy. Należy pamiętać, że klienci mogą korzystać tylko ze swojego rachunku bankowego oraz muszą posiadać aktywny numer telefonu komórkowego. Decyzja o udzieleniu lub odmowie udzielenia pożyczki zostanie przekazana w formie wiadomości sms oraz na adres mailowy wnioskodawcy.


Zalety i wady pożyczki w Ekspres pożyczka

zaleta
wada
Długi okres kredytowania
Wysokie koszty pożyczki
Pożyczka bez BIK i BIG
Brak darmowej pożyczki
Wysoka przyznawalność pożyczek