Dane kontaktowe

Extraportfel.pl
ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211
Telefon: 22 388 66 66
E-mail: info@extraportfel.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 09:00 do 21:00, weekendy od 9:00 do 18:00

wniosek- turkus


Pożyczki w Extraportfel

Firma oferuje pożyczki przez internet w kwotach od 100 do 6 000 zł na czas od 5 do 45 dni (RRSO = 731% dla pożyczki w kwocie 6 000 zł na 45 dni). Pierwsze zobowiązanie finansowe jest darmowe (przy terminowej jego spłacie) i może wynosić do 3 000 zł na okres 45 dni. Wysokość pożyczki zależy od zdolności oraz wiarygodności kredytowej klientów. Ci, którzy regulują należności w terminie mogą zostać wpisani do programu lojalnościowego Extraportfel. By skorzystać z tej promocji wystarczy w terminie spłacić co najmniej jedną pożyczkę.
W przypadku braku możliwości zwrotu pożyczonych pieniędzy w wyznaczonym czasie, pożyczkobiorca może ubiegać się o refinansowanie pożyczki.


Opinia o Extraportfel

4Podstawowym czynnikiem, który zadecydował o pozytywnej ocenie firmy jest pierwsza pożyczka za darmo w wysokiej kwocie. Ponadto firma oferuje refinansowanie pożyczki co przedkłada się na wyższe zainteresowanie jej usługami. Z drugiej strony wysokie koszty kolejnych zobowiązań finansowych stanowią o mniejszym zainteresowaniu klientów do ponownego ubiegania się o pożyczki.


Warunki

Extraportfel analizuje aktualny stan zadłużenia klientów w InfoMonitor BIG S.A., KRD BIG S.A., Rejestrze Dłużników ERIF, KBIG oraz w innych bazach BIG.
By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP zamieszkującym na terenie kraju
  • być w wieku od 21 do 70 lat
  • legitymować się dowodem osobistym

Osoby spłacające kredyt w banku mogą starać się o pożyczkę w firmie Extraportfel.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Zainteresowani pożyczką w Extraportfel są powinni wejść na stronę internetową i wybrać kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Następnie należy wypełnić wniosek on-line podając wszelkie niezbędne dane. Finalnie wnioskodawca jest zobowiązany do przelania na konto bankowe firmy opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza. Przetwarzanie wniosku zajmuje zwykle kilkanaście minut. Decyzja o przyznaniu gotówki zostanie przesłana na numer telefonu komórkowego podanego we wniosku w formie wiadomości sms.


Zalety i wady pożyczki w Extraportfel

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za darmo
Weryfikacja
klienta w bazach BIG,
KRD i BIK
Wysoka kwota maksymalna pożyczki
Refinansowanie pożyczki
wniosek- turkus