Dane kontaktowe

Ferratum Bank p.l.c.
Tagliaferro Business Centre
Level 6, 14 High Street, 1551 Sliema, MALTA
Telefon: (71) 716 22 22
E-mail: info@ferratumbank.pl
Godziny pracy: codziennie 24 godziny na dobę

wniosek - pomaranczowy i granat


Pożyczki w Ferratum Bank

Marka należąca do grupy Ferratum proponuje pożyczki krótko – i długoterminowe od 1 000 do 10 000 zł (RRSO = 160% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy). Te pierwsze dotyczą darmowej pożyczki do kwoty 2 000 zł dla nowych klientów, którą mogą oni spłacać przez 15, 30 lub 60 dni. Stali klienci zaś, mają prawo do skorzystania z oferty pożyczki krótkoterminowej do 2 000 zł na 60 dni. Przy zobowiązaniach finansowych ratalnych, kwota pożyczki wzrasta do 5 000 zł.
Istnieje możliwość przedłużenia okresu kredytowania dla pożyczek krótkoterminowych dwukrotnie na 30 dni. By zrealizować tą procedurę wymagane jest zabezpieczanie w formie poręczenia fizycznego.


Opinia o Ferratum Bank

4Choć firma ma swoją siedzibę na Malcie, wyróżnia się uczciwością oraz profesjonalizmem o czym świadczy Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, którym została odznaczona. Promocyjna pierwsza pożyczka jest dobrą reklamą Ferratum Bank a możliwość elastycznych spłat pożyczek ratalnych sprawia, że stali klienci często korzystają z jej usług. Ponadto wszelkie koszty pożyczek są dokładnie opisane na stronie internetowej firmy.


Warunki

Figurowanie w bazie Krajowego Rejestru Dłużników oraz ERIF Biura Informacji Gospodarczej jako pożyczkobiorca nieregulujący swoich należności w terminie może skutkować odrzuceniem wniosku o pożyczkę.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP i posiadać stałe miejsce zamieszkania na terytorium kraju
  • być w wieku od 21 do 78 lat
  • nie mieć zadłużeń w spłatach innych pożyczek i kredytów
  • posiadać własne konto bankowe oraz telefon komórkowy

Jak ubiegać się o pożyczkę

Firma reklamuje się udzielaniem pożyczki w kilka minut. Żeby to sprawdzić należy wejść na stronę internetową Ferratum Bank a następnie wypełnić wniosek, w którym niezbędne jest podanie numeru dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz własnego rachunku bankowego. Opłata rejestracyjna przelana na wskazane konto firmy wynosi 1 grosz, pozwoli ona na potwierdzenie prawdziwości danych klienta podanych we wniosku. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu pożyczkobiorca otrzyma wiadomość sms z informacją o udzieleniu gotówki. Harmonogram spłat zostanie przesłany do klienta Pocztą Polską.
Drugą opcją ubiegania się o pożyczkę w Ferratum Bank jest telefoniczne skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta, które jest czynne 7 dni w tygodniu przez całą dobę.


Zalety i wady pożyczki w Ferratum Bank

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za darmo
Przy przedłużeniu spłaty niezbędne zabezpieczanie
Opcja przedłużenia okresu spłaty
Pożyczki bez BIK

wniosek - pomaranczowy i granat