Dane kontaktowe

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Telefon: 22 87 383 87
E-mail: info@freezl.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 19:00, weekendy od 09:00 do 17:00

wniosek - pomaranczowy i nieb


Pożyczki w Freezl

Firma oferuje szybkie pożyczki bez BIK w kwotach od 100 do 5 000 zł z okresem spłaty do 65 dni (RRSO = 1968% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni). Klienci korzystający z usług firmy mają możliwość uzyskania co piątej darmowej pożyczki, nawet do 5 000 zł, przy czym jej kwota nie powinna przekroczyć wysokości poprzedniego zobowiązania finansowego, a jego spłata musi trwać co najmniej 14 dni.
Ponadto osoby, które zaproszą swoich znajomych do skorzystania z pożyczki w Freezl mogą otrzymać dodatkową gotówkę w wysokości 40 zł za jednego znajomego.


Opinia o Freezl

3-5Promocja firmy na co piątą darmową pożyczkę jest z pewnością dobrym chwytem reklamowym, który przyciągnie zainteresowanych chwilówkami jak magnes. Niestety strona internetowa nie oferuje zbyt wielu informacji na temat tej promocji. Ponadto przy pożyczkach niedarmowych, naliczane koszty za ich udzielenie wraz z odsetkami są wysokie. Nie mniej Freezl nie weryfikuje swoich klientów w bazach BIK.


Warunki

Wstępna analiza wniosku o pożyczkę odbywa się na podstawie danych o aktualnym stanie zadłużenia pożyczkobiorcy z w bazach danych prowadzonych przez KRD BIG S. A. oraz innych bazach. Firma udziela pożyczek bez BIK.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP
  • posiadać zameldowanie na terytorium Polski
  • legitymować się dowodem osobistym
  • nie posiadać zaległości w spłatach innych zobowiązań

Jak ubiegać się o pożyczkę

Po wejściu na stronę internetową Freezl, należy wybrać kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty co będzie skutkowało wyświetleniem się całkowitych jej kosztów. Następnie klient musi wypełnić formularz rejestracyjny online (można zalogować się również za pomocą facebooka) i dokonać weryfikacji swoich danych (nie jest to obciążone żadnymi opłatami). Po otrzymaniu zgody na udzielenie pożyczki, pieniądze znajdą się na koncie klienta w ciągu kilku do kilkunastu minut.
O pożyczkę można ubiegać się również wysyłając sms. W czasie aplikacji nie jest wymagane podanie celu, na który zostanie przeznaczona przyznana gotówka.


Zalety i wady pożyczki w Freezl

zaleta
wada
Co piąta pożyczka za darmo
Dość wysokie koszty pożyczek
Pożyczki bez BIK
Bonusy za zaproszenie znajomego

wniosek - pomaranczowy i nieb