Dane kontaktowe

Primus Finance spółka z o.o.
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa
Telefon: 22 205 06 61
E-mail: kontakt@halopozyczka.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 20:00, soboty od 08:00 do 15:00


Pożyczki w Halo pożyczka

Pożyczki w firmie udzielane są w kwotach od 500 do 5 000 zł na okres od 7 do 30 dni (RRSO = 1969,8% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni). Pierwsza pożyczka jest darmowa a jej wysokość nie może przekraczać 2 000 zł, przy czym ostateczna jej wartość jest uzależniona od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Kolejne zobowiązania finansowe przedstawiają się następująco:

  • do 3 000 zł przy drugiej pożyczce
  • do 3 500 zł przy trzeciej pożyczce
  • do 4 000 zł przy czwartej i kolejnej pożyczce

Klient może wnioskować jednorazowo tylko o jedną pożyczkę. W przypadku braku możliwości spłaty chwilówki w terminie, istnieje opcja jej refinansowania, przedtem jednak należy opłacić koszty pożyczki, która będzie podlegała refinansowaniu.


Opinia o Halo pożyczka

Halo pożyczka cieszy się zadowoleniem klientów ze względu na dobrą ofertę chwilówek oraz darmową pożyczkę do kwoty 2 000 zł. Choć pożyczki nie należą do tanich, to uczciwe i jasne zasady ich udzielania oraz wysoka przyznawalność sprawiają, że coraz więcej osób chętnie sięga po ofertę firmy.


Warunki

Klienci ubiegający się o pożyczkę zostaną sprawdzeni w bazie danych Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A, Rejestrze Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowym Rejestrze Długów BIG S.A. oraz Biurze Informacji Kredytowej S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP oraz zamieszkiwać na stałe terytorium Polski
  • być w wieku 18 – 75 lat
  • posiadać własne konto bankowe
  • nie mieć zaległych płatności wpisanych do baz BIG i BIK

Zaciągnięty kredyt w banku lub innej instytucji finansowej nie stanowi przeszkody do aplikowania o pożyczkę w Halo pożyczka pod warunkiem, że jest on spłacany w terminie.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Halo pożyczka udziela chwilówek przez internet, dlatego jedyną drogą do otrzymania potrzebnej gotówki jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie www firmy, po wybraniu odpowiedniej kwoty i terminu spłaty pożyczki. Aby w prawidłowy sposób zakończyć rejestrację należy podać numer telefonu komórkowego oraz konta bankowego oraz skorzystać z opcji szybkiej identyfikacji (bezpłatnie) lub przelewu w wysokości 1 zł na wskazany numer rachunku bankowego firmy by zweryfikować i potwierdzić dane osobowe pożyczkobiorcy. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji i informacji o wysokości przyznanej pożyczki (smsem oraz e-mailem), pieniądze zostaną przelane na konto wnioskodawcy w ciągu kilkunastu minut.


Zalety i wady pożyczki w Halo pożyczka

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za darmo
Dość wysokie koszty pożyczek
Refinansowanie pożyczki
Przejrzysta i przyjazna w obsłudze strona internetowa