Dane kontaktowe

IPF Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
Telefon: 22 395 85 87
E-mail: bok@hapipozyczki.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 20:00, soboty od 09:00 do 17:00

wniosek - granta i zielen


Pożyczki w Hapi Pożyczki

Pożyczki oferowane przez “wesołą” firmę mieszczą się w granicach od 800 do 25 000 zł, a ich długoterminowa spłata wynosi od 3 do 48 miesięcy (RRSO = 9,72% dla pożyczki w kwocie 25 000 zł na 48 miesięcy). Niestety Hapi Pożyczki dla nowych klientów nie są darmowe, lecz klienci sami wybierają wysokość raty comiesięczny termin jej wpłaty na konto bankowe pożyczkodawcy. O kolejne zobowiązanie finansowe można ubiegać się tylko w przypadku spłaty poprzedniej pożyczki ratalnej. Kwota to może być wyższa o ile pozwoli na to kondycja finansowa klienta. Ponadto nie ma narzuconego progu ograniczającego wielkość pożyczki.
Pożyczkobiorcy mogą ubiegać się o przedłużenie terminy spłaty zobowiązania lecz o tym fakcie należy poinformować BOK co najmniej 3 dni przed wpłatą comiesięcznej raty. Warunkiem skorzystania z Wakacji Kredytowych jest posiadanie pożyczki na okres kredytowania przynajmniej 7 miesięcy, z których 3 powinny być już spłacone. Liczba przesunięć w regulowaniu należności może być następująca:

  • jednokrotna przy okresie kredytowania od 7 do 11 miesięcy
  • dwukrotna przy okresie kredytowania od 12 do 17
  • trzykrotna przy okresie kredytowania od 18 do 23
  • czterokrotna przy okresie kredytowania od 24 miesięcy

Opinia o Hapi Pożyczki

4Oferta pożyczek jest na pewno godna zainteresowania. Powodem są niskie ksozty pbsługi pożyczek, które są porównywalne do produktów bankowych. Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych stanowi dla niejednego pożyczkobiorcy duże odciążenie w spłacie swojego zobowiązania. Niestety firma nie proponuje zarówno dla stałych jak i nowych klientów, choć w ten sposób zyskała by dodatkowych cennych punktów.


Warunki

Pożyczkodawca może wystąpić o informację na temat wiarygodności kredytowej swoich klientów do baz Wewnętrznego zbioru danych IPF Polska sp. z o.o., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związku Banków Polskich oraz wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A. Jednak należy wziąć pod uwagę, że strony wpis do Krajowego Rejestru dłużników nie stanowi jednoznacznej przesłanki za odrzuceniem wniosku.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo RP
  • być osobą pełnoletnią
  • mieć udokumentowane stałe źródło dochodu
  • posiadać własne konto bankowe, telefon komórkowy

Zaciągnięty kredyt lub pożyczka w banku bądź innej instytucji finansowej nie stanowi przeszkody by otrzymać pożyczkę ratalną w Hapi Pożyczki.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Pożyczki udzielane są za pomocą internetu, więc jej otrzymanie wiąże się z wypełnieniem wniosku, w którym należy podać niezbędne dane osobowe i kontaktowe a także przedstawić źródła dochodu. Analiza tego formularza przez firmę pozwoli na zaproponowanie klientowi najdogodniejszej wysokości raty oraz harmonogramu spłaty pożyczki. Oczywiście, pożyczkobiorca możne wprowadzić zmiany zarówno w samej wielkości miesięcznej regulacji należności jak i w terminie wpłaty raty. Po akceptacji warunków pożyczki, należy wpłacić 1 złotówkę, która jest będzie potwierdzeniem numeru konta pożyczkobiorcy na wskazany rachunek bankowy Hapi Pożyczki, pozwoli to na przelanie przyznanej gotówki bezpośrednio na konto bankowe klienta. Umowa ramowa pożyczki zostanie udostępniona w postaci elektronicznej, nie trzeba jej odsyłać Pocztą Polską.


Zalety i wady pożyczki w Hapi Pożyczki

zaleta
wada
Dostępne przyzwoite kwoty pożyczek
Weryfikacja
klientów w bazach BIG, KRD i BIK
Wakacje Kredytowe
Niewysokie koszty pożyczek

wniosek - granta i zielen