Dane kontaktowe

INCREDIT Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
E-mail: info@incredit.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 07:00 do 21:00, sobota od 08:00 do 20:00, niedziela od 09:00 do 18:00

WNIOSEK -ZIELONY


Pożyczki w Incredit

Firma udziela pożyczek bez zabezpieczeń i dokumentów w kwotach od 100 do 10 000 zł na dłuższy okres zobowiązania wynoszący od 3 dni do 12 miesięcy (RRSO = 156,1% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy). Pierwsza pożyczka może sięgać nawet do 7 000 zł ale nie jest darmowa. Wysokość przyznanego zobowiązania finansowego zależy od wiarygodności i zdolności kredytowej klienta.
Incredit oferuje premie dla stałych pożyczkobiorców, gdy zaproszą oni do skorzystania z usług firmy swoich znajomych. Za każdą zaproszoną osobę klient otrzyma na swoje konto 50 zł.
Jednorazowo wolno podpisać tylko jedno zobowiązanie finansowe, o kolejne klienci mogą się ubiegać dopiero po spłacie poprzedniej pożyczki. Okres kredytowania może zostać wydłużony o 91 dni, jeśli pożyczkobiorca ureguluje odsetki oraz koszty prowizji najpóźniej do 5 dni po pierwotnym terminie spłaty pożyczki.


Opinia o Incredit

4-5Choć pierwsza pożyczka nie jest darmowa, to fakt ubiegania się nawet o 7 000 zł przez nowych klientów działa na korzyśćfirmy . Ponadto Incredit jako członek Związku Firm Pożyczkowych cechuje się rzetelnością oraz wiarygodnością finansową. Wydaje się, że jedynym minusem jest brak możliwości skorzystania z pożyczek krótkoterminowych do 30 dni.


Warunki

Pożyczkobiorca jest zobowiązany do wyrażenia zgody uzyskania przez Incredit informacji na temat jego wiarygodności kredytowej w bazach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Rejestrze Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. oraz Krajowym Rejestrze Długów BIG S. A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • posiadać stały adres zamieszkania na terytorium RP
  • być zatrudnionym w Polsce
  • być w wieku od 21 do 70 lat
  • nie posiadać opóźnień w spłacie pożyczek

Osoby, które mają zaciągnięty kredyt w banku mogą aplikować o pożyczkę, ale warunkiem jej otrzymania jest to, że nie posiadają nieuregulowanych spłat i nie uzyskali negatywnego wpisu do KRD.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Po wejściu na stronę internetową Incredit należy za pomocą suwaków wybrać pożądaną kwotę (pierwsza pożyczką do kwoty 2 000 zł) oraz okres kredytowania, a następnie po wybraniu opcji weź pożyczkę, wypełnić formularz rejestracyjny. Zakończeniem procesu rejestracji jest przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza lub 1 zł na konto bankowe pożyczkodawcy. Incredit przystąpi do analizy wniosku po czym w ciągu kilkunastu minut klient otrzyma decyzję – pozytywną lub negatywną – o otrzymaniu pożyczki. Gdy firma udzieli zgody, na konto pożyczkobiorcy zostaną automatycznie przelane pieniądze.


Zalety i wady pożyczki w Incredit

zaleta
wada
Wysoka kwota pierwszej chwilówki
Spłata długoterminowa
Premie dla stałych klientów
Tani pożyczki
WNIOSEK -ZIELONY