Dane kontaktowe

ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211
Telefon: 22-388-6-444
E-mail: info@lendon.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 8:00 do 21, weekendy od 9:00 do 18:00

wniosek -ciemnoszary


Pożyczki w LendOn

Klienci mogą starać się o pożyczkę w wysokości od 100 do 6 000 zł na okres od 5 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa i sięga kwoty 3 000 zł na 45 dni (RRSO = 726% dla pożyczki w kwocie 6 000 zł na 45 dni). Kwoty kolejnych zobowiązań finansowych są ustalane indywidualnie dla każdego z pożyczkobiorców i zależą od jego zdolności i wiarygodności kredytowej.
Klienci korzystający z usług firmy mogą aplikować o jedną pożyczkę by otrzymać kolejną.
Istnieje opcja refinansowania pożyczki na 10, 20 lub 30 dni w przypadku braku możliwości jej terminowej spłaty u jednego z pożyczkodawców, którzy współpracują z LendOn.pl.


Opinia o LendOn

4

Marka spółki Creamfinance Poland bardzo dobrze sobie radzi na rynku mikropożyczek. Po pierwsze ma do zaoferowania darmową pożyczkę, ponadto możliwość refinansowania zobowiązania finansowego w przypadku opóźnienia w jego spłacie. Ponadto kieruje swoje usługi również dla osób zadłużonych. Jednak z drugiej strony, pomimo darmowej pierwszej pożyczki, koszty kolejnych są wysokie.


 Warunki

LendOn.pl jedynie w pewnych przypadkach weryfikuje klienta w bazach BIK, BIG i KRD, ponadto może również sprawdzać czy pożyczkobiorca jest w istocie osobą zatrudnioną i ma stałe źródło dochodów.

By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo polskie, nr PESEL oraz legitymować się dowodem osobistym
  • mieć stałe adres pobytu na terytorium RP
  • dysponować aktywnym numerem telefonu komórkowego oraz własnym kontem bankowym
  • być w wieku od 21 do 70 lat

O pożyczkę w Lend on mogą ubiegać się osoby bezrobotne oraz posiadające niespłacone kredyty w bankach.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie internetowej firmy oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym to należy podać swoje dane, zatrudnienie oraz numer rachunku bankowego a także telefonu komórkowego. Proces rejestracji kończy przelanie 1 grosza na podany numer konta bankowego firmy. Decyzja o przyznaniu bądź odmowie pożyczki klient otrzymuje w formie wiadomości sms.


Zalety i wady pożyczki w LendOn

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za 0 zł
Weryfikacja
w BIK, BIG i KRD
Refinansowanie pożyczki
Pożyczki dla osób bezrobotnych
wniosek -ciemnoszary