Dane kontaktowe

Kreditech Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
Telefon: 128 811 209
E-mail: info@now.monedo.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 9:00 do 20:00

wniosek - ciemnyniebieski


Pożyczki w Monedo Now

Firma udziela pożyczek długoterminowych w kwotach od 1 500 do 10 000 zł na od 6 do 24 rat (RRSO = 104,66% dla pożyczki w kwocie 10 000 zł na 24 miesiące). W drugim przypadku wcześniejsze uregulowanie należności skutkuje mniejszymi kosztami pożyczki. Każdy z klientów otrzymuje indywidualną ofertę dostosowaną do sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Pakiet ten można edytować (tzw. zdalne profilowanie) tak by ostatecznie spełniał wszystkie wymagania klienta. Niestety firma nie umożliwia wydłużenia terminu spłaty należności, dlatego przed podjęciem decyzji o zatwierdzeniu oferty pożyczkowej należy dokładnie przeanalizować swoją obecną zdolność kredytową.


Opinia o Monedo Now

4Firma wypada dobrze na tle innych tego typu instytucji oferujących pożyczki długoterminowe. Koszty zobowiązań finansowych nie są wysokie, a opcja ustalenia indywidualnego elastycznego planu pożyczki znacznie ułatwia klientom jej spłatę. Niestety brak możliwość wydłużenia okresu kredytowania jest minusem Monedo Now.


Warunki

Klient Monedo Now jest zobowiązany do udzielanie zgody na sprawdzenie jego osoby w bazach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Biura Informacji Kredytowej, Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. oraz ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. Figurowanie w rejestrze dłużników nie stanowi o automatycznym odrzuceniu wniosku o pożyczkę, gdyż firma bierze pod uwagę też inne czynniki decydujące o zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • legitymować się dowodem osobistym
  • być osobą pełnoletnią
  • posiadać własne konto bankowe oraz stałe źródło dochodów

Jak ubiegać się o pożyczkę

Do wypełnienia wniosku on-line, który dostępny jest na stronie internetowej firmy należy przygotować dowód osobisty, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz konta bankowego. Osoby, które nie są w posiadaniu własnego numeru telefonu komórkowego oraz rachunku bankowego nie mogą aplikować o potrzebną gotówkę. Po szybkim rozpatrzeniu wniosku klient otrzyma decyzję o pożyczce w formie wiadomości sms. Po tym fakcie, należy potwierdzić ofertę logując się już bezpośrednio na swoje konto w Monedo Now.
Ponadto firma proponuje klientom Zespół Cyklicznych Płatności (CPA) czyli pobierania bezpośrednio z konta bankowego comiesięcznych rat przez Monedo Now. Do tego celu potrzebny jest numer karty debetowej Visa lub MasterCard oraz wybór miesięcznego terminu automatycznej spłaty. Proces ten nie obciąża pożyczkobiorcę żadnymi dodatkowymi kosztami.


Zalety i wady pożyczki w Monedo Now

zaleta
wada
Wysoka kwota maksymalna pożyczki
Okres spłaty pożyczki nie może być przedłużany
Stosunkowo niskie koszty pożyczek
Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach
wniosek - ciemnyniebieski