Dane kontaktowe

ID Finance Poland Sp. z o.o.
ul. Hrubieszowska 6A, lokal I/B, 01-209 Warszawa
Telefon: 221 220 221
E-mail: kontakt@moneyman.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 9:00 do 19:00

wniosek - oliwka


Pożyczki w Money Man

Firma proponuje pożyczki w kwotach od 100 do 7 000 zł. Okres spłaty wynosi od 5 do 61 dni dla pożyczek do 2 000 zł lub od 2 do 7 miesięcy w przypadku zobowiązania finansowego w wysokości powyżej 2 000 zł (do 7 000 zł) (RRSO = 212,09% dla pożyczki w kwocie 7 000 zł na 7 miesięcy). Pożyczka objęte promocją dla nowych klientów jest darmowa a jej kwota nie może przekraczać 1 500 zł. Stali klienci mogą aplikować o zobowiązania finansowe ze spłatą ratalną do 4 miesięcy.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki możliwe jest jedynie w przypadku Umowy pożyczki ratalnej.
Money Man oferuje program bonusowy dla tych pożyczkobiorców, którzy zaproszą do skorzystania z usług firmy swoich znajomych. Gromadzone punkty bonusowe posłużą jako zniżki na kolejne pożyczki.


 

Opinia o Money Man

4Money Man proponuje dobre rozwiązania zarówno dla nowych klientów jak i dla tych, którzy wcześniej korzystali z usług firmy. Darmowa pożyczka oraz niewysokie koszty kolejnych zobowiązań finansowych krótkoterminowych na pewno zadowolą klientów. Problematyczna jest jedynie spłata ratalna przy dość niskiej kwocie (powyżej 1 500 zł), co niejako obliguje klienta do dłuższego związania się z firmą.


Warunki

Dane klientów korzystających z usług firmy mogą być badane pod kątem zdolności i wiarygodności kredytowej na podstawie baz danych Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A, Krajowego Rejestru Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Rejestru Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. oraz Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo RP
  • być osobą pełnoletnią
  • nie być wpisanym do rejestru dłużników w wyniku nieterminowego regulowania należności pożyczek lub kredytów

Jak ubiegać się o pożyczkę

By aplikować o pożyczkę w Money Man wystarczy wejść na stronę internetową firmy a następnie wypełnić dostępny na platformie wniosek wybierając kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Weryfikacja numeru konta bankowego odbywa się poprzez przelanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza na wskazany numer konta pożyczkodawcy. Analiza wniosku klienta zajmuje zwykle kilka minut a informacja o przyznaniu pożyczki w formie krótkiego: TAK zostanie wysłana na numer telefonu komórkowego podanego w formularzu rejestracyjnym. Przelew gotówki na konto wnioskodawcy odbywa się zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut.


Zalety i wady pożyczki w Money Man

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za darmo
Weryfikacja
klientów w BIK,
BIG i KRD
Stosunkowo niskie koszty pożyczek
Program bonusowy dla stałych klientów
wniosek - oliwka