Wzrost zainteresowania pożyczkami pozabankowymi w ostatnich latach zaowocował zwiększeniem się liczby firm, które świadczą tego rodzaju usługi. Internet jest doskonałym narzędziem, gdzie oferty chwilówek mogą zostać zareklamowane i dotrzeć do jak największego grona konsumentów. Promocyjne pożyczki łatwo zaś wpadają w oko. Nie wszystkie jednak nowe instytucje pożyczkowe są tak rozpropagowane jak Vivus, Wonga czy LendOn. Dlatego klienci sektora pozabankowego mogą niewiele o nich wiedzieć. Dzisiaj zaprezentujemy właśnie mało znane najnowsze firmy pożyczkowe.

Najnowsze firmy pożyczkowe

Pożyczki pozabankowe na raty w Cashalot

logo cashalotCashalot to nowoczesna instytucja pożyczkowa, która świadczy zobowiązania finansowe ze spłatą ratalną. Jest częścią znanej już Polakom spółki via sms, która udziela jedynie chwilówek krótkoterminowych. Wszystkie formalności dostępne są online, zaś wnioskowanie o pożyczkę nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Jakie pożyczki oferuje Cashalot?

Osoby zainteresowane usługami Cashalot mogą aplikować i pożyczki na raty w kwotach od 2 000 do 10 000 zł na 3-12 miesięcy. RRSO dla maksymalnej sumy oraz okresu kredytowania wynosi 156,14%. Nie ma możliwości wydłużenia terminu spłaty przy czym każdy klient może uregulować należność przed wyznaczonym czasem nie uiszczając żadnych dodatkowych opłat. Cashalot oferuje chwilówki bez przelewania grosza zaś weryfikacja danych pożyczkobiorcy odbywa się za pomocą aplikacji Instantor.

Sprawdzanie baz gospodarczych:
Cashalot świadczy pożyczki pozabankowe na raty bez BIK lecz analizuje wiarogodność finansową potencjalnych klientów w bazie BIG InfoMonitor oraz ERIF BIG.

Kto może ubiegać się o pożyczki w Cashalot?

  • obywatele RP legitymujący się dowodem osobistym
  • osoby w wieku od 20 do 72 lat
  • posiadacze własnego konta bankowego
  • osoby uzyskujące stałe dochody i nie mające negatywnych wpisów w bazie BIG InfoMonitor oraz ERIF BIG

Najnowsze firmy pożyczkowe – Provema Credit

logo provemaProvema to polska firma działające w sektorze pozabankowym z siedzibą w Katowicach. Specjalizuje się w udzielaniu mikropożyczek przez internet bez zaświadczeń o dochodach. Jednorazowo można spłacać tylko jedno zobowiązanie finansowe. Wnioski analizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Informacje o pożyczkach w Provema

Instytucja oferuje pożyczki w niskich w kwotach od 1 100 do 1 500 zł ze spłatą ratalną na 6 miesięcy. RRSO przy maksymalnej kwocie wynosi 283%. Terminu zwrotu zobowiązania nie można wydłużyć, ale z racji na rozłożenie pożyczki na 6 miesięcy dla wielu konsumentów nie jest to potrzebne. Ponadto każdy klient ma sposobność wcześniejszego uregulowania pożyczki bez żadnych dodatkowych kosztów.

Weryfikacja baz gospodarczych przez Provema
Firma sprawdza potencjalnych klientów we wszystkich dostępnych bazach: KBIG, BIG InfoMonitor, ERIF BIG, KRD, BIK oraz w Związku Banków Polskich.