Dane kontaktowe

Sfera Finansów S.A.
ul. Świeradowska 44a, 02-662 Warszawa
Telefon: 71 716 22 22
E-mail: info@ferratumbank.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 20:00, w soboty od 08:00 do 16:00

wniosek - jasnoniebiesko-pomarancz


Pożyczki w Ofin

Firma Ofin, której przedstawicielem jest Sfera Finansów proponuje pożyczki w wysokości od 100 do 2 000 zł na okres 15, 30 lub 60 dni (RRSO = 0%, dotyczy kwoty 2 000 zł). Pierwsze zobowiązanie finansowe jest całkowicie bezpłatne a jego kwota może sięgać 1 500 zł. Jedynie spłata zaciągniętej pożyczki (liczona od zaksięgowania pieniędzy na koncie firmy) pozwala na staranie się o kolejną. W ofercie Ofin znajdują się również pożyczki ratalne do 10 000 zł na 24 miesiące (RRSO = 103% dla kwoty 10 000 zł na 24 miesiące).
Okres kredytowania można wydłużyć wybierając poręczyciela, którym może być Gwarantor Instytucjonalny lub Indywidualny. Ponadto za pośrednictwem serwisu ofin.pl klienci mogą składać wnioski o pożyczkę w Ferratum Banku.


Opinia o Ofin

4Choć marka Ofin jest kolejnym produktem spółki Sfera Finansów, to na rynku mikropożyczek gotówkowych radzi sobie bardzo dobrze, a to przede wszystkim za sprawą darmowej pożyczki, którą można otrzymać bez sprawdzania Biura Informacji Kredytowej. Ponadto dobrą alternatyw ą chwilówek są pożyczki ratalne do 10 000 zł. Opinia o Ofin jest dobra.


Warunki

Firma nie sprawdza BIK, ale jednocześnie nie udziela pożyczek osobom, które figurują w Krajowym Rejestrze Długów jako nierzetelni pożyczko- lub kredytobiorcy.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • posiadać własne konto bankowe oraz telefon komórkowy
  • być w wieku od 21 do 70 lat
  • nie figurować w KRD

Jak ubiegać się o pożyczkę

Przed aplikowaniem o pożyczkę należy przygotować swój dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego. Następnie po wpisaniu danych do wniosku dostępnym na stronie internetowej Ofin.pl klient musi wybrać opcję “weź pożyczkę” . Po krótkim czasie otrzyma on w formie wiadomości sms pięciocyfrowy numer PIN, który będzie stanowił hasło do logowanie się na konto klienta (login to np. numer PESEL). Po wejściu do zakładki Panelu Klienta można sprawdzić status pożyczki (czy została ona przyznana) oraz przelać opłatę rejestracyjną w wysokości 1 grosza na wskazany rachunek bankowy firmy, który jest warunkiem przelania pieniędzy na konto bankowe wnioskodawcy. Harmonogram do spłaty pożyczki zostanie wysłany na adres podany we wniosku Pocztą.


Zalety i wady pożyczki w Ofin

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka jest darmowa
Maksymalna kwota chwilówki wynosi tylko 2 000 zł
Wydłużenie okresu kredytowania
Pożyczka bez sprawdzania BIK

wniosek - jasnoniebiesko-pomarancz