FIRMA NIE ISTNIEJE

Dane kontaktowe

logopandamoneyKreditech Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
Telefon: 71 88 11 070
E-mail: info@pandamoney.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 09:00 do 18:00

wniosek - jasnoszary


Pożyczki w Panda Money

Krótkoterminowe pożyczki sięgają do kwoty 1 800 zł przy okresie kredytowania od 7 do 30 dni. Pierwsza pożyczka nie ma nałożonego progu ograniczającego jej wysokość, zatem już nowi klienci mogą wnioskować o maksymalną kwotę zobowiązania finansowego. Jednocześnie pożyczki w Panda Money nie są objęte żadną promocją.
Spłata może odbyć się na trzy sposoby:

  • częściowa z opcją przedłużenia terminu spłaty o 7, 15 bądź 30 dni
  • częściowa przy samodzielnym wyborze kwoty oraz przedłużenia okresu kredytowania
  • całościowa przy regulacji wszystkich należności przed terminem spłaty

Koszty pożyczki

Kwota pożyczki [zł]
Liczba dni
Koszt pożyczki [zł]
Razem do zwrotu [zł]
500
14
77,67
577,67
1 000
30
282,88
1 282,88
1 500
30
424,32
1 924,32
1 800
30
509,17
2 309,17

Opinia o Panda Money

3-5Choć kwoty pożyczek, o które można ubiegać się w firmie są stosunkowo niskie, to brak progu ograniczającego wysokość pierwszego zobowiązania finansowego stanowi niewątpliwą zaletę. Jednak co istotne, koszty pożyczek w Panda Money wydają się zdecydowanie zbyt wysokie a strona internetowa chaotyczna.


Warunki

Panda Money weryfikuje pożyczkobiorców między innymi w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Krajowego Rejestru Dłużników. Jednocześnie figurowanie w rejestrze dłużników nie przekreśla szans wnioskodawcy na otrzymanie pożyczki.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo polskie, przebywać na terenie kraju
  • być osobą pełnoletnią
  • legitymować się dowodem osobistym

Pomimo obowiązku podania źródła dochodów, firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach pożyczkobiorcy gdyż decyzja o udzieleniu zobowiązania finansowego opierana jest tylko na danych zamieszczonych we wniosku.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Firma udziela pożyczek krótkoterminowych przez internet, dlatego nieodzowne jest dostęp do platformy internetowej Panda Money podczas aplikowania o gotówkę. Każdy klient zainteresowany usługami firmy powinien wybrać pożądaną wysokość pożyczki oraz okres jej spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek on-line, w których to niezbędne jest podane takich danych jak numer PESEL, dowodu osobistego oraz własnego telefonu komórkowego. Po zamieszczeniu wszystkich danych należy potwierdzić swój rachunek bankowy za pomocą aplikacji KontoConnect dostępnej na stronie Panda Money, proces ten nie pociąga za sobą żadnych opłat. Po zatwierdzeniu wniosku pozostaje oczekiwać na wiadomość o przyznaniu przyznaniu pożyczki.


Zalety i wady pożyczki w Panda Money

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka do kwoty maksymalnej
Wysokie koszty pożyczki
Możliwość wydłużenia terminu spłaty
wniosek - jasnoszary