Dane kontaktowe

Pożyczka Plus
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
E-mail: formularz na stronie internetowej
Godziny pracy: dni powszednie od 07:30 do 21:00, weekendy od 09:00 do 17:00

wniosek-pomaranczowy


Pożyczki w Pożyczka Plus

Marka należąca do spółki Mała Pożyczka proponuje chwilówki w kwotach od 200 do 8 000 zł na okres od 15 do 45 dni (RRSO = 735,7% dla pożyczki w kwocie 8 000 zł na 45 dni). Pierwsze zobowiązanie finansowe do 2 000 zł objęte jest promocją i nic nie kosztuje (RRSO = 0%). Kolejne pożyczki mogą wynosić:

  • druga do kwoty 1 000 zł
  • trzecia do kwoty 1 500 zł
  • czwarta do kwoty 2 000 zł
  • piąta do kwoty 3 000 zł
  • szósta do kwoty 5 000 zł
  • siódma i kolejne do kwoty 8 000 zł

Firma docenia klientów, którzy regularnie spłacają należności i oferuje im kody rabatowe dla wyższych kwot chwilówek przez internet w postaci zniżek nawet do -50% na kolejne pożyczki.
Termin spłaty pożyczki może być przedłużony jeden raz w przypadku pierwszej, objętej promocją za 10 zł. Stali klienci mają do dyspozycji opcję refinansowania pożyczki i w ten sposób wydłużenia okresu kredytowania.
O kolejne zobowiązanie finansowe pożyczkobiorcy mogą ubiegać się po zaksięgowaniu wpłaty za poprzednią pożyczkę.


Opinia o Pożyczka Plus

4Choć pożyczki nie należą do tanich, to klienci korzystający z usług firmy są zadowoleni z obsługi oraz profesjonalnego podejścia. Z pewnością atutem jest oferta pierwszej pożyczki w cenie promocyjnej oraz możliwość wydłużenia okresu kredytowania. Ponadto Pożyczka Plus posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Instytucji Pożyczkowej roku 2015.


Warunki

Pożyczka Plus  oferuje pożyczki bez BIK ale weryfikuje zdolność i wiarygodność kredytową swoich klientów w bazach  Krajowego Rejestru Długów BIG S.A., Rejestru Dłużników ERIF BIG S. A. a także Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem polskim w wieku od 21 do 73 lat
  • być zatrudnionym
  • nie posiadać negatywnych wpisów w rejestrze dłużników

Pożyczka Plus nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, ponadto posiadanie zadłużenia w bankach nie powoduje automatycznego odrzucenia wniosku o pożyczkę jeśli klient reguluje swoje należności w terminie.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Pożyczka Plus udziela chwilówek przez internet, zatem by starać się o pożyczkę należy wejść na stronę www firmy i po wybraniu kwoty oraz okresu kredytowania wypełnić formularz rejestracyjny. Do tego celu niezbędne jest podanie następujących danych: aktywny numer telefonu komórkowego, konta bankowego, dowodu osobistego oraz nr PESEL. Osoby nie posiadające własnego rachunku w banku oraz telefonu komórkowego nie mogą aplikować o pożyczkę. W celu potwierdzenia danych należy przelać symbolicznego grosza na konto bankowe firmy jako tzw. jednorazową opłatę weryfikacyjną. Po otrzymaniu kodu w formie wiadomości sms z tymczasowym hasłem, pożyczkobiorca może zalogować się na swoje konto w Pożyczka Plus i wypełnić wniosek o pożyczkę. Pozytywnie rozpatrzony jest warunkiem przelania gotówki na rachunek bankowy wnioskodawcy.


Zalety i wady pożyczki w Pożyczka Plus

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za 0 zł
Dość wysokie koszty kolejnych pożyczek
Kody bonusowe dla stałych klientów
Przedłużenie okresu kredytowania

wniosek-pomaranczowy