Pożyczki pozabankowe przez internet stały się powszechnym źródłem gotówki na nagłe wydatki również wśród klientów banków. Szybka wypłata pieniędzy oraz możliwość skorzystania z opcji online, bez konieczności dostarczania specjalnych dokumentów zadowoli niemal każdego klienta. W większości przypadków wystarczy dostęp do internetu oraz dowód osobisty a osoby, które nie chcą potwierdzać swoich danych przelewem weryfikacyjnych mogą poszukać pożyczek bez przelewania grosza. W ten sposób procedurę ubiegania się o chwilówki skracają do kilku minut. By jeszcze bardziej ułatwić aplikację o gotówkę w instytucji pożyczkowej od niedawna istnieje dodatkowa opcja wnioskowania o pożyczkę – pożyczka przez czat.

Pożyczka przez czat – nowoczesny sposób na pozyskanie klientów

Rozwijająca się prężnie branża finansowa skupiająca się na usługach dostępnych przez internet stanowi dominującą formę ubiegania się o potrzebne środki. Zobowiązania finansowe można dziś uzyskać bez konieczności odwiedzania oddziału banku czy placówki pozabankowej. Nie trzeba także być w domu czy w pracy, o pożyczki przez internet można ubiegać się z dowolnego miejsca, z dostępem do internetu. Obecnie stosowanie nowinek technologicznych zdecydowanie ułatwia pożyczkobiorcom zaciąganie chwilówek. Pomiędzy poszczególnymi instytucjami od zawsze istniała żyłka rywalizacji, każda chce zdobyć szerokie grono potencjalnych klientów. To sprawia, że wielu pożyczkodawców stara się maksymalnie udogodnić ubieganie się o zobowiązania finansowe. Jednym z takich rozwiązań jest pożyczka przez czat dzięki któremu nie trzeba wypełniać wniosku przez internet, wystarczy porozmawiać z konsultantem.
para przegląda papiery

TakTo pożyczki prze czat

Instytucja pozabankowa TakTo oferuje pożyczki pozabankowe na raty w wysokości od 1 000 do 25 000 zł na 6-36 miesięcy. Firma nie udziela darmowych chwilówek, specjalizuje się jedynie w zobowiązaniach finansowych długoterminowych. Nowością TakTo są szybkie pożyczki przez czat bez wypełniania wniosku. Ponadto o pożyczkę można ubiegać się posiadając jedynie dowód osobisty, bez dodatkowych zaświadczeń. W czasie rozmowy z konsultantem ustalana jest zdolność kredytowa potencjalnego klienta oraz maksymalna kwota, jaką może pożyczyć. Nie musi on wykonywać przelewu weryfikacyjnego a pieniądze mogą znaleźć się na koncie konsumenta nawet w ciągu 15 minut. Firma sprawdza swoich klientów w bazach kredytowych i gospodarczych, niekorzystny wpis w BIK może być przyczyną odmowy udzielenia kredytu.
Oferta adresowana jest zatem do osób mających stałe źródło dochodów (akceptowane są różne formy zatrudnienia), legitymujących się dowodem osobistym i mających pozytywną historię spłat wcześniejszych zobowiązań finansowych.