Dane kontaktowe

Friendly Finance Poland Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok. 18, 00-019 Warszawa
Telefon: 22 112 0 112
E-mail: kontakt@pozyczkomat.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 07:00 do 21:00, sobota od 9:00 do 18:00, niedziela od 10:00 do 18:00

wniosek - pomaranczowy i nieb


Pożyczki w Pożyczkomat.pl

Firma będąca marką Friendly Finance oferują pożyczki gotówkowe przez internet w kwotach od 200 do 7 500 zł na czas od 7 do 35 dni (RRSO = 738,4% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni). Pierwsze zobowiązanie finansowe może sięgać maksymalnie do 1 500 zł. Nowi klienci mogą ubiegać się o sumę do 1 500 zł, przy regularnej spłacie pożyczek, automatycznie pojawia się opcja skorzystania z wyższej kwoty:

  • druga pożyczka od 1 600 do 2 600 zł
  • trzecia pożyczka do kwoty 3 000 zł
  • czwarta pożyczka do kwoty 5 000 zł
  • piąta pożyczka do kwoty 6 000 zł
  • szósta pożyczka do kwoty 7 500 zł

W przypadku trudności ze spłatą pożyczki można wnioskować o przedłużenie terminu jej spłaty wcześniej uiszczając opłatę za przesunięcie terminu spłaty. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że jedynie przy pierwszej pożyczce można jednorazowo wydłużyć okres kredytowania. Terminowe regulowanie należności stanowi szansę na dołączenie do programu lojalnościowego Pożyczkomat.pl.


Opinia o Pożyczkomat.pl

3-5Koszty pożyczek, które świadczy firma nie są zawyżone, plasują się mniej więcej na średnim poziomie, na co wskazuje oprocentowanie rzeczywiste. Nie mniej nie występuje darmowa chwilówka. Ponadto dość dużym minusem firmy jest to, że o maksymalną kwotę można ubiegać się dopiero przy szóstej pożyczce.


Warunki

Firma zastrzega sobie prawo do sprawdzenia wiarygodności kredytowej klientów w bazach Biur Informacji Gospodarczej.
By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • posiadać adres zamieszkania na terytorium Polski
  • być w wieku powyżej 20 roku życia
  • posiadać stałe dochody
  • nie mieć negatywnych wpisów w bazach dłużników

Klienci posiadający kredyt w banku mogą złożyć wniosek o pożyczkę pod warunkiem, że dokonują jego regularnych spłat. Pożyczkomat.pl nie wymaga zastawu lub poręczenia


Jak ubiegać się o pożyczkę

Pierwszym krokiem jest wybranie przez pożyczkobiorcy interesującej go kwoty zobowiązania finansowego a następnie wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym należy podać wszelkie niezbędne dane. Po zaakceptowaniu warunków umowy klient jest zobowiązany do przelania opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza na konto bankowe firmy Pożyczkomat.pl. Podpisaną umowę należy wysłać pocztą na podany w dziale Kontakt adres. Decyzja o zatwierdzeniu pożyczki zostanie wysłana na podany we wniosku adres e-mail.


Zalety i wady pożyczki w Pożyczkomat.pl

zaleta
wada
Niewysokie koszty chwilówek
Maksymalna kwota dostępna po 6 pożyczce
Przedłużenie terminu spłaty pożyczki
Brak darmowej pożyczki
Możliwość dołączenia do programu lojalnościowego
wniosek - pomaranczowy i nieb