Dane kontaktowe

Ratka.pl
ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa
Telefon: 801 404 040
E-mail: info@ratka.pl


Pożyczki w Ratka.pl

Firma udziela pożyczek przez internet w kwocie od 1 000 do 10 000 zł (RRSO =79,27% dla pożyczki w kwocie 10 000 zł na 24 miesiące). Są to pożyczki wieloratalne, więc czas spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy. Nie m progu wielkościowego ograniczającego wysokość pierwszego zobowiązania finansowego. Każdy klient ma możliwość zmiany terminu spłat, lecz w przypadku braku środków na uregulowanie należności w określonym terminie należy niezwłocznie skontaktować się z biurem obsługi klienta. Oczywiście każdy pożyczkobiorca może spłacić pożyczkę w czasie krótszym niż wyznaczony pierwotny okres kredytowania.
Ratka.pl jako jedna z niewielu firm udziela więcej niż jednej pożyczki jednocześnie, lecz by ubiegać się o kolejne zobowiązanie finansowe należy mieć spłacone przynajmniej połowę rat poprzedniej pożyczki.


Opinia o Ratka.pl

Ratka.pl cieszy się sympatią wielu internautów, dlatego że jest firmą wiarygodną, posiadającą certyfikat Odpowiedzialnego pożyczkodawcy. Ponadto koszty pożyczek nie są wysokie, a brak progu ograniczającego wielkość pierwszego zobowiązania finansowego przyciąga wielu klientów pragnących uzyskać szybko gotówkę.


Warunki

Klienci ubiegający się o pożyczkę zostaną sprawdzeni w bazie danych Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A, Rejestrze Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. lub Krajowym Rejestrze Długów BIG S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • posiadać stały adres zamieszkania na terytorium Polski
  • być osobą w wieku od 20 do 80 lat
  • posiadać stałe i udokumentowane źródło dochodu
  • nie mieć negatywnych wpisów w bazach BIG

Zadłużenie w banku nie wpływa na decyzję o udzieleniu pożyczki, podobnie jak sam wpis do baz danych BIG o ile wszystkie należności regulowane są w terminie


Jak ubiegać się o pożyczkę

To bardzo proste. Wystarczy bowiem wejść na stronę internetową firmy i następnie wybrać interesującą kwotę pożyczki oraz liczbę rat. Następnie klient zostanie przekierowany do formularza rejestracyjnego, który należy uzupełnić wpisując prawidłowe dane osobowe oraz kontaktowe. Ostatnim etapem aplikowania o pożyczkę jest przelanie opłaty weryfikacyjnej na wskazany numer konta bankowego pożyczkodawcy. Decyzja o udzieleniu bądź odmowie przyznania pożyczki zostanie przesłana w formie wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu komórkowego klienta oraz w postaci wiadomości e-mail. Umowa o pożyczkę zostanie wysłana do wnioskodawcy kurierem, a pożyczkobiorcy jest zobowiązany ją podpisać i zwrócić kurierowi.


Zalety i wady pożyczki w Ratka.pl

zaleta
wada
Niskie koszty pożyczek
Wymagane udokumentowane źródło dochodu
Firma z certyfikatem Odpowiedzialny pożyczkodawca
Czytalne i przejrzysta strona internetowa