Dane kontaktowe

Axcess Financial Poland Sp. z o.o.
ul. Taneczna 18, 02-829 Warszawa
Telefon: 22 351 75 55
E-mail: info@supercredit.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 09:00 do 18:00


Pożyczki w Super Credit

W ofercie firmy znajdują się pożyczki krótkoterminowe oraz wieloratalne. Nowi klienci mogą ubiegać się o kwotę do 1 000 zł na 30 dni, z kolei stali pożyczkobiorcy mają możliwość aplikowania o wyższą kwotę na ten sam okres spłaty wynosząca do 1 500 zł. Maksymalna pożyczka, w wysokości 5 000 zł dostępna jest w jedynie w formie ratalnej na od 4 do 12 miesięcy (RRSO = 230,26% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 tygodni).
Przedłużenie terminu spłaty dotyczy pożyczek krótkoterminowych o ile taka opcja zawarta jest w podpisanej umowie ramowej pożyczki. Jednorazowo można mieć zaciągniętą tylko jedną aktywną pożyczkę, którą należy w całości zwrócić by ubiegać się o następną.


Opinia o Super Credit

ocena 3.5/5Firma proponuje ciekawe rozwiązanie udzielania zarówno pożyczek krótkoterminowych jak i ratalnych. Choć ich koszty nie są wygórowane, to aby się o nie ubiegać należy przedstawić zaświadczenie o posiadaniu regularnego źródła dochodu, co powoduje często niezbyt pozytywny odbiór Super Credit wśród internautów.


Warunki

Klienci ubiegający się o pożyczkę zostaną sprawdzeni w bazie danych Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A, Rejestrze Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. oraz Krajowym Rejestrze Długów BIG S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • legitymować się dowodem osobistym i mieszkać na stałe na terytorium Polski
  • być osobą w wieku 21 roku życia i powyżej
  • posiadać stałe źródło dochodu poparte zaświadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach, w przypadku pożyczki krótkoterminowej co najmniej 500 zł netto, dla pożyczki ratalnej co najmniej 800 zł netto miesięcznie

Jak ubiegać się o pożyczkę

by uzyskać pożyczkę w Super Credit wystarczy wejść na stronę internetową firmy a następnie wybrać interesującą kwotę i okres spłaty chwilówki a następnie wypełnić formularz internetowy. Do tego celu niezbędne jest podanie danych osobowych i kontaktowych a także załączenie wyciągów z rachunku bankowego stanowiących potwierdzenie otrzymywania stałego źródła dochodu. Opłata rejestracyjna potwierdzająca prawdziwość danych pożyczkobiorcy wynosi 1 zł i musi zostać przelana na wskazany numer konta bankowego Super Credit. Po weryfikacji wniosku, klient otrzymuje decyzję w sprawie przyznania mu lub odmowie udzielenia pożyczki w postaci wiadomości sms oraz e-mail.
Wniosek o pożyczkę można złożyć bezpośrednio w placówce firmy odwiedzając agenta lub brokera Super Credit.


Zalety i wady pożyczki w Super Credit

zaleta
wada
Niskie koszty pożyczki
Niezbędne zaświadczenie o zarobkach
Spłata krótkoterminowa i ratalna
Pożyczka bez BIK