Dane kontaktowe

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa (korespondencja: ul. Czerniowiecka 6B, 02-705 Warszawa)
Telefon: 22 102 15 00
E-mail: kontakt@supergrosz.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 7:00 do 21:00, weekendy od 9:00 do 17:00

wniosek - pomaranczowy i nieb


Pożyczki w Super Grosz

Super Grosz proponuje pożyczki gotówkowe ratalne na okres od 2 do 48 miesięcy. Sięgają kwot od 1 000 do 15 000 zł (RRSO = 156,13% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy). Ponadto nowi klienci mogą ubiegać się o zobowiązanie finansowe z RRSO = 0% przy jednorazowej spłacie pożyczki w ciągu 30 dni. W ich wypadku maksymalna kwota pożyczki ratalnej może wynosić 10 000 zł, stali interesanci mogą liczyć na 15 000 zł.
Co istotne, w jednym czasie klient może mieć aktywną tylko jedną pożyczkę. W przypadku braku możliwości terminowego uregulowania należności należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.


Opinia o Super Grosz

4Firma przedstawia interesującą ofertę pożyczek ratalnych, a to co sprawia, że klienci chętnie korzystają z jej usług to długi okres kredytowania i wysoka kwota pożyczek. Ponadto nowi klienci mają możliwość ubiegania się nawet o 10 000 zł. Strona internetowa Super Grosz jest wygodna w obsłudze, a wszelkie warunki udzielana pożyczek jasno wyjaśnione.


Warunki

Klienci Super Grosz są weryfikowania w bazach BIG S. A., BIK oraz w Krajowym Rejestrze Dłużników ERIF.
By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo RP
  • być osobą pełnoletnią
  • posiadać własne konto bankowe

Odrzucenie wniosku nie powoduje całkowitej niemożności ubiegania się o pożyczkę, można to zrobić po upływie 30 dni od momentu otrzymania negatywnej odpowiedzi. Super Grosz nie wymaga potwierdzenia źródła dochodów u pracodawcy klienta.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Po wejściu na stronę internetową firmy, klient powinien wybrać interesującą go kwotę pożyczki (pierwsza może sięgać 10 000 zł) a następnie wypełnić specjalny formularz on-line. Do procesu rejestracji niezbędny jest aktywny numer telefonu komórkowego oraz rachunku bankowego, którego właścicielem jest klient. Konto bankowe jest weryfikowane przez pożyczkodawcę i jest to całkowicie bezpieczny proceder. Decyzja o udzieleniu pożyczki bądź o jej nieotrzymaniu przychodzi w formie wiadomości sms na numer telefonu komórkowego podany we wniosku oraz na adres e-mail klienta.


Zalety i wady pożyczki w Super Grosz

zaleta
wada
Pierwsza Z RRSO = 0% przy spłacie w ciągu 30 dni
Weryfikacja
klientów w bazach BIG, KRD i BIK
Długi okres kredytowania
Wygodna w obsłudze i przejrzysta strona internetowa
wniosek - pomaranczowy i nieb