Dane kontaktowe

Tribution Consult Ltd.
Quijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110
Telefon: 22 87 38 073
E-mail: info@szybkagotowka.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 8:00 do 19:00, weekendy od 9:00 do 17:00

wniosek-trawa


Pożyczki w Szybka Gotówka

Pożyczki oferowane przez firmę mieszczą się w kwotach od 100 do 6 000 zł a termin spłaty wynosi od 1 do 60 dni (RRSO = 1968% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni). Pierwsza pożyczka jest objęta promocją 0% prowizji i może sięgać nawet maksymalnej kwoty- 6 000 zł! Wyższe sumy dostępne są jedynie dla stałych klientów po zalogowaniu się na stronie internetowej Szybka Gotówka.
Jednorazowo można ubiegać się tylko o jedną pożyczkę, następna zostanie przyznana tylko wtedy, gdy klient ureguluje należności za poprzednie zobowiązanie finansowe.
Firma oferuje możliwość refinansowania pożyczki o 7, 14 lub 30 dni, które pozwoli na przedłużenie terminu spłaty chwilówki.


Opinia o Szybka Gotówka

ocena 4,5/5Firma oferuje najwyższą kwotę darmowej pożyczki dostępna na rynku, która wynosi nawet 6 000 zł. Koszty chwilówek nie są wygórowane, a dodatkową zaletą firmy jest możliwość refinansowania pożyczki, co pozwoli na jej spłatę w późniejszym terminie.


Warunki

Szybka Gotówka bada stan zadłużenia klientów w bazach KRD BIG S. A. i nie przyznaje pożyczek osobom, które posiadają zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych.
By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo RP
  • być osobą pełnoletnią i dysponować stałym źródłem dochodu
  • mieć aktywny numer telefonu komórkowego oraz własne konto bankowe
  • nie posiadać negatywnych wpisów w bazach BIK

Klient może ubiegać się o pożyczkę jeśli posiada niespłacony kredyt w banku lecz wnioskodawca nie może zalegać z jego spłatą co wiąże się z negatywnych wpisem do baz KRD.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Do rejestracji na stronie internetowej firmy wymagany jest jedynie dowód osobisty, numer rachunku bankowego klienta (w polskim banku) oraz numer telefonu komórkowego. Po wybraniu żądanej kwoty, klient możne przejść do wypełnienia wniosku on-line a następnie przelać opłatę rejestracyjną na konto firmy, które potwierdzi dane pożyczkobiorcy. Decyzja o przyznaniu gotówki przychodzi zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut za pomocą wiadomości sms. Każdy klient ma dostęp do informacji odnośnie stanu spłaty swojego zobowiązania finansowego po zalogowaniu się na stronie internetowej Szybka Gotówka.


Zalety i wady pożyczki w Szybka Gotówka

zaleta

wada
Pierwsza pożyczka darmowa do 6 000 zł
Brak możliwości spłaty ratalnej
Opcja refinansowania pożyczki
Pożyczki bez BIK
wniosek-trawa