Dane kontaktowe

Vega sp. z o.o.
ul. Bociana 20, 31-231 Kraków
Telefon: 12 357 43 58
E-mail: biuro@szybka-moneta.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 17:00

wniosek -jasnoniebiesko zielony


Pożyczki w Szybka Moneta

Pożyczki oferowane przez Szybką Monetę mieszczą się w granicach od 200 do 7 000 zł a okres spłaty od 5 do 30 dni (RRSO = 1564,08% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni). Pierwsze zobowiązanie finansowe do kwoty 3 000 zł jest całkowicie darmowe, natomiast wysokości kolejnych mogą sięgać do:

  • do 3 000 zł dla drugiej pożyczki
  • do 4 000 zł dla trzeciej pożyczki
  • do 5 000 zł dla czwartej pożyczki
  • do 7 000 zł dla piątej i kolejnych pożyczek

Firma nie oferuje aplikowania o kilka pożyczek jednocześnie. By ubiegać się o kolejną należy spłacić poprzednie zobowiązanie finansowe.
Termin spłaty pożyczki można wydłużyć na okres 30 dni, ale dotyczy to tylko pierwszej darmowej pożyczki. Wydłużenie okresu kredytowania obciążone jest opłatą, którą należy uiścić przelewając pieniądze z tego tytułu na konto bankowe firmy.


Opinia o Szybka Moneta

4Szybka Moneta to dobra oferta dla klientów indywidualnych, która nie wymaga zaświadczeń oraz poręczycieli. Pierwsza darmowa pożyczka oraz możliwość przedłużenia okresu jej spłaty przyciąga nowych klientów. Jednak stali pożyczkobiorcy nie mogą liczyć na żadne promocje, które z zwiększyły by ich grono.


Warunki

Wg regulaminu udzielania pożyczek pożyczkobiorca jest zobligowany do wyrażenia zgody na dostęp do informacji gospodarczej na jego temat w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.. Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. oraz Rejestrze Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo RP
  • być w wieku od 20 do 75 lat
  • mieć wcześnie spłacone pożyczki w Szybka Moneta
  • posiadać własne konto bankowe

Osoby spłacające zaciągnięty wcześniej kredyt w banku mogą starać się o pożyczkę lecz nieterminowy zwrot należności skutkuje odrzuceniem wniosku.


Jak ubiegać się o pożyczkę

By uzyskać pożyczkę w Szybka Moneta należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy wybierając wcześniej kwotę oraz termin spłaty zobowiązania finansowego. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, klient powinien przelać na konta bankowe firmy opłatę weryfikacyjną ze swojego rachunku bankowego, która potwierdzi prawdziwość danych we wniosku internetowym. Po zaksięgowaniu tej wspomnianej opłaty wnioskodawca otrzyma decyzję o udzieleniu pożyczki bądź odmowie jej przyznania. Po krótkiej chwili od pozytywnego rozpatrzenia wniosku, pieniądze znajdą się na koncie pożyczkobiorcy. Umowę o pożyczkę, którą klient winien podpisać, zostanie przesłana w wersji papierowej pocztą.


Zalety i wady pożyczki w Szybka Moneta

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za darmo
Maksymalna
kwota od 5-tej pożyczki
Przedłużenie darmowej pożyczki o 30 dni
Pożyczki bez KRD

wniosek -jasnoniebiesko zielony