Dane kontaktowe

TAKTO Finanse
ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław
Telefon: 801 006 206, 22 456 3000
E-mail: info@taktofinanse.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 21:00


Pożyczki w TakTo

Kwota pożyczek ratalanych w TakTo mieści się w granicach od 500 do 25 000 zł, a okres kredytowania od 6 do 36 miesięcy (RRSO = 146,09% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy). Pożyczki są dopasowane na miarę możliwości oraz potrzeb klientów. Firma nie nakłada progu na wysokość pierwszego zobowiązania finansowego, przy czym ostateczna jego wartość jest przede wszystkim zależna od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. W TakTo można posiadać jednocześnie dwie pożyczki, przy czym o drugą ubiegać należy się dopiero po spłacie 6 – ciu rat pierwszego zobowiązania.
Klienci, którzy nadpłacają dwoją pożyczkę mogą liczyć się z zaksięgowaniem nadpłaty na poczet kolejnych rat bądź raty. Ponadto przy aplikowaniu o wybraną kwotę można również wykupić ubezpieczenie pożyczki od nagłych zdarzeń losowych uniemożliwiających jej terminową spłatę.


Opinia o TakTo

Pożyczki w TakTo sięgają wysokich kwot, więc są bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują trochę większej gotówki, a bank odmówił im jej udzielenia. Poza tym firma wyróżnia się odpowiednio długim okresem kredytowania, ale same koszty pożyczek przy wyższych ich kwotach wydają się zbyt wygórowane.


Warunki

Klienci ubiegający się o pożyczkę zostaną sprawdzeni w bazie danych Biura Informacji Gospodarczej S.A., Erif BIG S.A., Krajowego Rejestru Dłużników BIG S.A. oraz Biura Informacji Kredytowej.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP i legitymować się ważnym dowodem osobistym
  • być osobą w wieku od 18 do 75 lat
  • posiadać stałe źródło dochodu wynoszące minimum 500 zł netto miesięcznie
  • nie mieć negatywnych wpisów w bazach BIG lub BIK

Obok dowodu osobistego, drugim wymaganym dokumentem jest zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów (np. umowa o pracę, decyzja o przyznaniu emerytury lub renty czy w przypadku przedsiębiorców wyciąg z Księgi Przychodów i Rozchodów lub potwierdzenie o płaceniu składek ZUS).


Jak ubiegać się o pożyczkę

Firma oferuje pożyczki przez internet zatem by o nie aplikować należy wejść na stronę www TakTo, a następnie za pomocą suwaków wybrać kwotę pożyczki i okres jej kredytowania. Klient zostanie przekierowany do formularza rejestracyjnego, który winien wypełnić podając prawidłowe dane osobowe i kontaktowe. Do wniosku należy dołączyć dokumentu potwierdzające otrzymywany dochód. Autoryzacji konta dokonuje się poprzez przelanie 1 grosza na wskazany numer konta bankowego TakTo. Wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest w ciągu kilkunastu minut, a decyzja kredytowa zostanie przesłana w formie wiadomości sms i e-mail. Od umowy o pożyczkę można odstąpić w ciągu 14 dni od jej podpisania.


Zalety i wady pożyczki w TakTo

zaleta
wada
Wysoka kwota pożyczek
Wymagane zaświadczenie o źródle i wysokości dochodu
Długi okres kredytowania
Możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie