Dane kontaktowe

Alfa Finance Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50/54 lok.428 , 00-695 Warszawa
Telefon: 22 380 23 73
E-mail: info@tanikredyt.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 20:00, weekendy od 09:00 do 17:00

wniosek - pomarancz i czarny


Pożyczki w Tani Kredyt

Choć nazwa wskazuje na udzielanie kredytów, to firma proponuje pożyczki gotówkowe przez internet w wysokości od 200 do 7 000 zł na okres od 5 do 30 dni (RRSO = 169,83% dla pożyczki w kwocie 6 000 zł na 30 dni). Promocją objęte jest pierwsze zobowiązanie finansowe, bowiem jest darmowe i może sięgać nawet do 3 100 zł.
Tani Kredyt udziela jednorazowo tylko jednej pożyczki by ubiegać się o kolejną należy spłacić poprzednie zobowiązanie finansowe.


Opinia o Tani Kredyt

4-5Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych, cechuje się zatem wiarygodnością oraz rzetelnością w udzielaniu chwilówek. Koszty pożyczek nie są wygórowane, a pierwsza darmowa przyciągnie niejednego klienta. Ponadto Tani Kredyt dołączył do programu Fair Play dzięki czemu każdy korzystający z jej usług klient, który terminowo spłaca swoje zobowiązanie jest nagradzany w postaci Pozytywnej Informacji. To pozwoli na budowanie dobrej zdolności i wiarygodności kredytowej w przyszłości.


Warunki

Ramowa Umowa Pożyczki w Tani Kredyt oznajmia, że klient podpisując ją udziela zgodę na udostępnienie informacji na gospodarczych na swój temat w bazach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. oraz Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP, legitymującym się dowodem osobistym
  • być w wieku 21 do 65 lat
  • nie posiadać wpisu do KRD jako dłużnik nieregulujący płatności w terminie
  • posiadać konto bankowe oraz telefon komórkowy

Klienci, którzy są obciążeni kredytem w banku mogą starać się o pożyczkę w Tani Kredyt przy założeniu, że dotrzymują wyznaczonych termin wpłat.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Każdy zainteresowany usługami firmy powinien wejść na stronę internetową Tani Kredyt a następnie wybrać kwotę pożyczki i termin jej spłaty. Po kliknięciu “złóż wniosek” klient zostanie przekierowany do formularza rejestracji, gdzie musi zamieścić swoje dane wraz z numerem dowodu osobistego, konta bankowego czy telefonu komórkowego. Po ponownym wybraniu opcji “złóż wniosek”, należy przelać opłatę weryfikującą dane wnioskodawcy na wskazany numer rachunku bankowego pożyczkodawcy. Odpowiedź na wniosek, zarówno pozytywna jak i odmowna, zostanie przesłana na adres e-mail oraz w formie wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu komorowego klienta. Przy kolejnej pożyczce wystarczy zalogować się do swojego Panelu Klienta bez konieczności przelewania opłaty rejestracyjnej.


Zalety i wady pożyczki w Tani Kredyt

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za darmo
Brak możliwości spłaty ratalnej
Niewygórowane koszty pożyczek
Pożyczki bez BIK

wniosek - pomarancz i czarny