Dane kontaktowe

VIA SMS PL Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 123 A, 02-017 Warszawa
Telefon: 22 291 53 55
E-mail: info@viasms.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 09:00 do 17:00

wniosek -czerwony


Pożyczki w via sms

Firma oferuje szybkie pożyczki przez internet w kwotach od 100 do 4 000 zł na czas od 7 do 30 dni (RRSO = 1252% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni). Pierwsza pożyczka jest darmowa a jej maksymalna wysokość to 1 500 zł (RRSO = 0%). Wartości kolejnych zależą od tego ile razy klient korzystał z usług firmy, i tak:

  • druga pożyczka do kwoty 2 000 zł, dostępna po 7 dniach od spłaty pierwszej
  • trzecia pożyczka do kwoty 2 500 zł, dostępna po 7 dniach od spłaty drugiej
  • czwarta pożyczka do kwoty 3 000 zł, dostępna po 7 dniach od spłaty trzeciej
  • piąta i kolejna pożyczki do maksymalnej kwoty 4 000 zł, dostępna po 7 dniach od spłaty czwartej

Okresu kredytowania pożyczek w via sms nie można przedłużyć.
Każdy klient może skorzystać z opcji “Zaproś znajomych”, która polega na tym, że otrzymuje on od firmy 50 zł za każdego zaproszonego znajomego, który skorzysta z usług via SMS. Ponadto stali klienci regulujący wszystkie swoje należności w terminie mogą został włączeni do Programu Lojalnościowego, który oferuje rabaty na kolejne pożyczki.


Opinia o via sms

4-5via sms to odpowiedzialna firma, która należy do Związku Firm Pożyczkowych wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Ceniona jest przez wszystkim za udzielania darmowych pożyczek oraz niewysokimi kosztami kolejnych zobowiązań finansowych. Na jej niekorzyść przemawia jedynie to, że okresu kredytowania nie można przedłużyć.


Warunki

Firma nie zamieściła informacji na temat sprawdzania swoich klientów w bazach Biura Informacji Gospodarczej ale jednocześnie zaznacza, że klient który starać się o pożyczkę nie może posiadać negatywnej historii kredytowej.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP
  • być w wieku od 20 do 65 lat
  • posiadać stały dochód ( w niektórych przypadkach vis sms może zwrócić się klienta o przedstawienie wyciągu z jego konta bankowe z ostatnich 3 miesięcy)

Jak ubiegać się o pożyczkę

Po ustaleniu kwoty pożyczki na kalkulatorze dostępnym na stronie internetowej via sms, klient może wybrać opcję “weź pożyczkę” a następnie wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczając niezbędne dane takie jak numer telefonu komórkowego, PESEL oraz własnego rachunku bankowego. Po tej czynności wnioskodawca otrzyma wiadomość sms z kodem, który musi wpisać w specjalne okienko na stronie www firmy. Zakończeniem procesu rejestracji jest przelania opłaty weryfikacyjnej w wysokości symbolicznego grosza na konto bankowe via sms.


Zalety i wady pożyczki w via sms

zaleta
wada
Pierwsza pożyczka za darmo
Brak możliwości wydłużenia okresu kredytowania
Program Lojalnościowy dla stałych klientów
Niewygórowane koszty pożyczek

wniosek -czerwony