Dane kontaktowe

Zaplo sp. z o.o.
ul. 17. Stycznia 56, 02-146 Warszawa
Telefon: 221 333 888 lub 222 673 000
E-mail: kontakt@zaplo.pl
Godziny pracy: dni powszednie od 06:00 do 23:00, sobota od 06:00 do 23:00

wniosek - czerwony i niebieski


Pożyczki w Zaplo

W ofercie firmy znajdują się pożyczki ratalne w kwotach od 1 000 zł do 10 000 zł na czas od 3 do 36 miesięcy (RRSO = 156,1% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy). Nie ma progu ograniczającego wysokość pierwszego zobowiązania finansowego więc pożyczki bez zaświadczeń dostępne są do wartości 10 000 zł. Termin spłaty pożyczki w Zaplo może ulec przesunięciu dzięki opcji wakacji pożyczkowych. Polega to na przesunięciu okresu kredytowania o jeden miesiąc.


Opinia o Zaplo

4Usługi pożyczkowe w Zaplo zostały ocenione pozytywnie, głównie dzięki niskim kosztom pożyczek oraz wysokim kwotom, o które można się ubiegać. Podobnie długi jest okres kredytowania, co pomoże spłacić pożyczkę w wygodnych ratach.


Warunki

Zaplo weryfikuje wiarygodność kredytową klientów w Biurze Informacji Kredytowej, negatywny wpis do rejestru dłużników może skutkować odrzuceniem wniosku pożyczkobiorcy.
By ubiegać się o pożyczkę należy:

  • być obywatelem RP i posiadać stałe miejsce zamieszkania na terytorium kraju
  • być w wieku od 21 do 70 lat
  • posiadać własne konto bankowe
  • nie mieć wpisu do rejestru dłużników jako nierzetelny pożyczkobiorca

Jak ubiegać się o pożyczkę

Zaplo oferuje pożyczki internetowe, zatem by aplikować o pożyczkę należy wejść na stronę www zaplo.pl, wybrać interesującą kwotę oraz wysokość miesięcznej raty a następnie po wybraniu opcji “weź pożyczkę”, wypełnić wniosek internetowy. Potwierdzenie danych nastąpi po przelaniu na konto firmy opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza lub dzięki usłudze Instantor. System ten sprawdza prawdziwość danych wnioskodawcy bez konieczności przelania grosza i jest całkowicie bezpieczny. Po zaakceptowaniu wniosku przez Zaplo pieniądze powinny pojawić się na koncie pożyczkobiorcy w ciągu kilkunastu minut.


Zalety i wady pożyczki w Zaplo

zaleta
wada
Niskie koszty pożyczek
Weryfikacja w BIG, KRD i BIK
Miesięczne wakacje pożyczkowe
Wysoka maksymalna kwota pożyczki

wniosek - czerwony i niebieski