Dane kontaktowe

Wonga.pl sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa
Telefon: 22 388 88 88
E-mail: kontakt@wonga.com
Godziny pracy: dni powszednie od 08:00 do 22:00, weekendy od 09:00 do 17:00

wniosek-lazur


Pożyczki w wonga.com

W ofercie firmy znajdują się pożyczki krótkoterminowe, do 60 dni i kwoty 1 500 zł oraz ratalne do 20 000 zł. (RRSO = 18,24% dla pożyczki w kwocie 20 000 zł na 60 miesięcy). Pierwsze zobowiązanie finansowe może być podpisane jedynie w formie 60-dniowej spłaty do 1 500 zł, ale jest ono objęte promocją, która zmniejsza koszty pożyczki wynoszące zawsze 10 zł bez względu na wnioskowaną wysokość chwilówki. Stali klienci, dzięki regularnym spłatą swoich pożyczek, mają możliwość wstąpienia do tzw. Programu Korzyści (Start, Plus, Premium i Max), które gwarantują zniżki na kolejne pożyczki.
Jednorazowo tylko jedna pożyczka może być aktywna, ubieganie się o kolejną musi być poprzedzone spłatą poprzedniej, o którą można aplikować zaraz po zaksięgowaniu uregulowanych należności.


Opinia o wonga.com

4Ta rozreklamowana w mediach firma pożyczkowa to prężnie działająca instytucja finansowa, która ma ciekawy zestaw promocji dla nowych i stałych klientów, co cieszy się pozytywnym odbiorem. Internauci mogą również skorzystać z pożyczek ratalnych do 20 000 zł, których koszt jest bardzo niski, co stanowi dodatkowy atut instytucji pozabankowej Wonga.


Warunki

wonga.com sprawdza wnioskodawców w następujących bazach danych: Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A., Krajowy Rejestr Długów S.A., BIG Infomonitor S.A. oraz BIK S.A.
By móc aplikować o pożyczkę należy:

  • posiadać obywatelstwo RP i stały adres zamieszkania na terytorium kraju
  • mieć ukończony 18 rok życia
  • posiadać własne konto bankowe
  • nie posiadać negatywnych wpisów w bazach dłużników

Posiadanie kredytu zaciągniętego w banku lub innej instytucji finansowej nie stanowi przeszkody do otrzymania pożyczki w wonga.com, wtedy gdy jest on regularnie spłacany.


Jak ubiegać się o pożyczkę

Szybka gotówka przez internet wiąże się z wykonaniem zaledwie kilku prostych kroków. Należy wejść na stronę internetową firmy, wybrać kwotą, o którą klient będzie się ubiegać oraz okres kredytowania (pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 1 500 zł) i wypełnić wniosek on-line. Potwierdzenie tożsamości pożyczkobiorcy odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego na konto firmy w wysokości 10 groszy. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy zaakceptować regulamin umowy pożyczki i pozostaje czekać na gotówkę, która w ciągu kilku lub kilkunastu minut zostanie przelana na konto klienta. Stali pożyczkobiorcy mogą ubiegać się o gotówkę również telefonicznie dzwoniąc pod numer Biura Obsługi Klienta.


Zalety i wady pożyczki w wonga.com

zaleta
wada
Promocja dla nowych klientów 10 zł za pożyczkę
Weryfikacja
klienta w bazach BIG,
BIK i KRD
Wysoka maksymalna kwota pożyczek
BOK czynne do 22 w dni powszednie
wniosek-lazur